BİZ SADECE IP KAMERA SATIYORUZ

Sadece IP Kamera sloganıyla hareket eden ,konusunda uzman bir ekip..

Yaptığımız işi çok seviyoruz

1999 yılında kurulduğumuz günden beri sadece IP Kamera satıyoruz.

Sadece kendi işimize odaklanıyoruz

Başarı için fokuslanmak gerektiğini biliyoruz , Herşeyi biraz bilen yerine ,bir şeyi çok iyi bilen olmak ,işte politikamız bu. 

www.akilteknoloji.com

IP Kamerada güvenilir kaynak

Amacımız en iyi fiyat/performans ürünlerini size sunmak ve size rehberlik etmek , 

Bilindiği üzere bir konuda uzman olmak için sadece ilgili konuya odaklanmak gerekir. Güvenlik sektöründe analog kameralar ile kurulan sistemlerin yanında ,kartlı geçiş sistemleri ,turnikeler ,hırsız alarm sistemleri ,yangın alarm sistemleri de kurulmaktadır. Buna rağmen Akıl Teknoloji sadece IP kamera konusunda çalışmaktadır. Eforumuzu ve gayretimizi sadece bir alana yönlendirmenin sonunda ,geldiğimiz noktada her biri oldukça büyük olan 70’den fazla IP CCTV projesinin haricinde toplamda 400’ü aşkın mutlu müşteriden oluşan bir portföye sahibiz.

Sadece müşteri ile değil ,tedarikçilerle de iyi ve sağlam kurulan ilişkiler sayesinde yeniliklerden daha önce haberimiz olmakta ve en yeni ürünleri test edebilme fırsatı bulabilmekteyiz.  Akıl Teknoloji olarak sadece kendi onayımızdan geçen ürünlerle projeler üretiyoruz. Her kamerayı değil ,kabul edilebilir bir performansa sahip olan sistemleri kullanarak ,hem müşterilerimizi hem de kendimizi riske atmıyoruz.

NİÇİN BAŞARILIYIZ

Neler Yapıyoruz ?

Projenin her aşamasında kendi ekibimizi kullanıyoruz

Doğru Keşif

Doğru Mühendislik

Doğru Tasarım

Doğru Destek

Esnek Yaklaşım ,uygulanabilir projeler ..

Akıl Teknoloji olarak hep en iyinin peşinde koşuyoruz. Mutlaka bir yolu vardır mantığı ile her zaman daha iyisinin peşindeyiz. Bunu yaparken projenin yapılabilirliğini sık sık kontrol ediyor ve fayda/maliyet analizini yapmayı ihmal etmiyoruz. Ortaya herkesin işini görebilecek , uygun maliyetli çözümler üretilmesine yardımcı oluyoruz.

Proje dizaynından, tedariğe, uygulama ve montajdan satış sonrası her türlü desteğe kadar kendi personelimizi kullanıyoruz , geniş bir yelpazede uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile Tüm IP CCTV ihtiyaçlarınızda sizlerle çalışmak istiyoruz.